Pino (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Version
sk: Verzia

en: all
sk: všetko

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Picture
sk: Obrázok

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Welcome
sk: Vitaj

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Members
sk: Členovia

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: To date
sk: Po dátum

en: From date
sk: Od dátumu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: The specified passwords do not match.
sk: Zadané heslá sa nezhodujú.

en: Changed
sk: Zmenené

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Member
sk: Člen

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Send mail
sk: Poslať mail

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.

en: Narrow
sk: Úzky

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
