Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Media
ar: ميديا

en: Color
ar: اللون

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: - Select -
ar: - اختر -
