Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
