Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Media
vi: Phương tiện

en: Color
vi: Màu sắc

en: Red
vi: Đỏ

en: Circular
vi: Vòng tròn

en: Gray
vi: Xám

en: - Select -
vi: - Chọn -
