Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Color
az: Rəng

en: White
az: Ağ

en: Gray
az: Boz

en: - Select -
az: - Seçin -
