Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག
