Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Media
ca: Multimèdia

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Shape
ca: Forma
