Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Media
el: Μέσα

en: Color
el: Χρώμα

en: White
el: Λευκό

en: Gray
el: Γκρι

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
