Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Size
et: Suurus

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Media
et: Meedia

en: Color
et: Värv

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Gray
et: Hall

en: - Select -
et: - Vali -
