Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Media
fr: Média

en: Color
fr: Couleur

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Circular
fr: Circulaire

en: Gray
fr: Gris

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Rectangular
fr: Rectangulaire

en: Shape
fr: Forme
