Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Size
he: גודל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Media
he: מדיה

en: Color
he: צבע

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: - Select -
he: - בחירה -
