Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Color
it: Colore

en: White
it: Bianco

en: Gray
it: Grigio

en: - Select -
it: - Scegliere -
