Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Media
lv: Multivide

en: Color
lv: Krāsa

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
