Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Color
nl: Kleur

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Gray
nl: Grijs

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Shape
nl: Vorm
