Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Size
oc: Talha

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Media
oc: Mèdia

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
