Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Color
pl: Kolor

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Circular
pl: Kołowy

en: Gray
pl: Szary

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Shape
pl: Kształt
