Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Color
ru: Цвет

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Circular
ru: Круговой

en: Gray
ru: Серый

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Rectangular
ru: Прямоугольная

en: Shape
ru: Фигура
