Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Rectangular
sk: Obdĺžnikový
