Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
