Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Media
tr: Medya

en: Color
tr: Renk

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Gray
tr: Gri

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Shape
tr: Şekil
