Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ
