Pinterest Widget (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Size
gu: માપ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: About
gu: વિશે
