Pinterest Widget (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Size
ku: قەبارە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: About
ku: دەربارە
