Pinterest Widget (1.1.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Size
ast: Tamañu

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Profile
ast: Perfil

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu
