Pinterest Widget (1.1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
