Pinterest Widget (1.1.1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Size
eu: Tamaina

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Profile
eu: Profila

en: Full name
eu: Izen osoa

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Follow
eu: Jarraitu

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera

en: Configure Metatag defaults.
eu: Konfiguratu Metatag moduloaren ezarpen lehentsiak.
