Pinterest Widget (1.1.1) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Size
fa: اندازه

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Medium
fa: متوسط

en: Profile
fa: نمایه

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Czech
fa: چک

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Slovak
fa: اسلواکیایی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Turkish
fa: ترکی

en: About
fa: درباره

en: Follow
fa: دنبال کن

en: Thai
fa: تایلندی

en: Tagalog
fa: تاگالوگ

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Vietnamese
fa: ویتنامی
