Pinterest Widget (1.1.1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Size
gl: Tamaño

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Medium
gl: Medio

en: Profile
gl: Perfil

en: Full name
gl: Nome completo

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: About
gl: Información

en: Thai
gl: Tailandés

en: Tagalog
gl: Tagalés

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Vietnamese
gl: Vietnamita
