Pinterest Widget (1.1.1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Language
he: שפה

en: Size
he: גודל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Full name
he: שם מלא

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: About
he: אודות

en: Follow
he: מעקב

en: Thai
he: תאית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Hide description
he: הסתרת התיאור
