Pinterest Widget (1.1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Size
id: Ukuran

en: Preview
id: Pratinjau

en: Help
id: Bantuan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Profile
id: Profil

en: Full name
id: Nama lengkap

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia

en: About
id: Tentang

en: Hide description
id: Sembunyikan deskripsi
