Pinterest Widget (1.1.1) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Size
is: Stærð

en: Preview
is: Forskoða

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Full name
is: Fullt nafn

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: About
is: Um

en: Thai
is: Tælenska

en: Ukrainian
is: Úkraníska

en: Vietnamese
is: Víetnamska
