Pinterest Widget (1.1.1) - en to it translation catalogue (34 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Size
it: Dimensione

en: Preview
it: Anteprima

en: Help
it: Aiuto

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Medium
it: Medio

en: Profile
it: Profilo

en: Full name
it: Nominativo

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Czech
it: Ceco

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Greek
it: Greco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Slovak
it: Slovacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Turkish
it: Turco

en: About
it: Informazioni

en: Ukrainian
it: Ucraino

en: Vietnamese
it: Vietnamita

en: Hide description
it: Nascondi la descrizione
