Pinterest Widget (1.1.1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Size
ka: ზომა

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Profile
ka: პროფილი

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hungarian
ka: უნგრული
