Pinterest Widget (1.1.1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк
