Pinterest Widget (1.1.1) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Size
ms: Saiz

en: Preview
ms: Pratonton

en: Help
ms: Bantuan

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Medium
ms: Sederhana

en: Profile
ms: Profil

en: Full name
ms: Nama penuh

en: English
ms: Inggeris

en: French
ms: Perancis

en: Italian
ms: Itali

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Japanese
ms: Jepun

en: Korean
ms: Korea

en: Danish
ms: Denmark

en: Dutch
ms: Belanda

en: Finnish
ms: Finland

en: German
ms: Jerman

en: Hungarian
ms: Hungary

en: Indonesian
ms: Indonesia

en: Polish
ms: Polska

en: Romanian
ms: Romania

en: Russian
ms: Rusia

en: Swedish
ms: Sweden

en: Turkish
ms: Turki

en: About
ms: Perihal

en: Ukrainian
ms: Ukraine

en: Vietnamese
ms: Vietnam
