Pinterest Widget (1.1.1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Thai
my: ထိုင်း

en: Vietnamese
my: ဗီယက်နမ်
