Pinterest Widget (1.1.1) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински
