Pinterest Widget (1.1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Thai
th: ไทย
