Pinterest Widget (1.1.1) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Size
ur: حجم

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Profile
ur: پروفائیل

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Thai
ur: تھائی

en: Tagalog
ur: تاگالوگ

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی

en: Vietnamese
ur: ویتنامی
