Pinterest Widget (1.1.0) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Size
hy: Չափ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն
