Pinterest Widget (1.1.0) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Size
sk: Veľkosť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Medium
sk: Stredná

en: Profile
sk: Profil

en: Full name
sk: Celé meno

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: About
sk: Informácie o

en: Thai
sk: Thajčina

en: Tagalog
sk: Tagalčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina
