Pinterest Widget (1.1.0) - en to ta translation catalogue (34 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Size
ta: அளவு

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Help
ta: உதவி

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: About
ta: பற்றி

en: Thai
ta: தாய்

en: Tagalog
ta: தகலாக்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Vietnamese
ta: வியட்நாமிஸ்

en: Hide description
ta: விளக்கத்தை மறை
