Pinterest Widget (2.1.0) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Size
cs: Velikost

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Medium
cs: Střední

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Profile
cs: Profil

en: Full name
cs: Celé jméno

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: About
cs: Popis

en: Thai
cs: Thajsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky

en: Hide description
cs: Skrýt popis
