Pinterest Widget (2.1.0) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Size
eo: Grandeco

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: Medium
eo: Medio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Profile
eo: Profilo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Features
eo: Ecoj

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Thai
eo: Taja

en: Tagalog
eo: Tagaloga

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Vietnamese
eo: Vjetnama
