Pinterest Widget (2.1.0) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Size
fi: Koko

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Square
fi: Neliö

en: Profile
fi: Profiili

en: Full name
fi: Koko nimi

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: About
fi: Tietoja

en: Thai
fi: thai

en: Tagalog
fi: tagalog

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Vietnamese
fi: vietnam

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media

en: Hide description
fi: Piilota kuvaus
