Pinterest Widget (2.1.0) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Size
km: ទំហំ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: About
km: អំពី

en: Thai
km: ថៃ

en: Tagalog
km: តាកាឡូក

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Vietnamese
km: វៀតណាម
