Pinterest Widget (2.1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Size
lt: Dydis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Profile
lt: Profilis

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: English
lt: Anglų

en: Features
lt: Savybės

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: About
lt: Apie

en: Hide description
lt: Slėpti aprašymą
