Pinterest Widget (2.1.0) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Greek
nn: Gresk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Slovak
nn: Slovakisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk

en: Vietnamese
nn: Vietnamesisk
