Pinterest Widget (2.1.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Thai
pa: ਥਾਈ
