Pinterest Widget (2.1.0) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Language
pl: Język

en: Size
pl: Rozmiar

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Medium
pl: Średnie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Square
pl: Kwadrat

en: Profile
pl: Profil

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: About
pl: O stronie

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Thai
pl: Tajski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Hide description
pl: Ukryj opis

en: Configure Metatag defaults.
pl: Konfigurowanie domyślnych meta tagów.
